Aden Beauty

LED THERAPY

Led maske her cilt bakımında cildin problemine göre uygulanabilen destekleyici tedavi yöntemidir. Akneli ciltlere, lekeli ciltlere , kuperözlü ciltlere uygulanabilir. Isı ve radyasyon etkisi yoktur. Yoğun bir anti-aging etkisi vardır. Kırışıklıklar azalır, sarkan yüz hatları tekrar toparlanır ve yüz dolgunlaşır.

Kırmızı ışık
Ciltte kolajen ve elastin üretimini çoğaltır ve fibroblast aktivitesini hızlandırır. Aynı zamanda, hücresel metabolizmayı artırarak anti-aging için kılcal kan damarlarının güçlendirilmesi ve cilt hücrelerine oksijen akışını artırmaya yardımcı olur ve hücrenin metabolizmasını hızlandırır.

Mavi ışık
Mavi ışık cillte oluşmuş aknenin ve iltihaplı sivilcenin, yağlı cildin tedavisi için çalışır. İlk bakım sonrasında sivilcelerin söndüğü ve ve cildin rahatladığı, cilt renginin açıldığı görülür. Antibakteriyel, anti-enflamasyon, yenileme, sebum salgısını inhibe etme ve anti-aging etkileri vardır. Geniş ve tıkanmış gözenekler ve cilt lekelerine neden olan ve bakterileri öldürür.

Yeşil ışık
Yeşil ışık ciltte pigmentasyon kusurlarını giderir, kılcal damarların duvarlarını güçlendirir ve cilt yüzeyinde damarların görünmesinden dolayı kızarık görünen ciltleri yatıştırır. Ferah ve aydınlık cilt renginin oluşmasını sağlar. Cildin beslenmesini sağlar ve yara iyileşme sürecini kısaltır.

Related Posts

Bir yanıt yazın