Aden Beauty

KAŞ VİTAMİNİ BAKIMI

“Hangimiz incecik kaş modasına uyup doğal kaşlarımızı yay gibi aldırıp, bu çılgınlığa dahil olmadık? Hangimiz her gün beğenmediğimiz kaşlarımızı şekillendirebilmek için ayna karşısında dakikalarımızı harcamadık? Her kadının aynaya baktığında onu tatmin edecek kaşlara sahip olmak istediğini söyleyen Kontür Makyaj Eğitmeni Ergül Keskin, kaş vitamini hakkında bilinmesi gerekenleri anlatıyor.”

Kaş vitamini nedir?

Kıl köklerinin canlandırılması esasına dayanan kaş vitamini uygulaması, seyrelmiş, zayıf veya çeşitli sebeplere bağlı olarak dökülmüş kaşların tekrar çıkmasını amaçlar.

Kaş vitamini;

  • Stres,
  • Dış etkenler,
  • Yanlış beslenme,
  • Kötü alışkanlıklar,
  • Kullanılan bazı ilaçlar,
  • Genetik yatkınlıklar gibi faktörler nedeniyle küsen kaşlar için harika sonuçlar yaratır.

Kaş vitamini, güçlü içeriği sayesinde kaş kıllarının diplerine nüfuz ederek kaşların beslenmesini sağlar. Vitamin işlemi sırasında kullanılan serum, kıl köklerinin canlanmasına, güçlenmesine ve dökülen yerlerde tekrar tüylerin çıkmasına yardımcı olur.

Kendi kaşlarınızla en doğal sonuca ulaşın

Profesyonel kişilerce yapıldığında etkisini gösteren kaş vitamini uygulaması, tamamen doğal sonuçlar sunar. Kontür makyaj uygulamalarından farklı olarak kişinin kendi doğal kaşlarının çıkmasını sağlayan bu uygulama, kaşın yapısına ve sıklığına göre 3-5 seans arasında değişmektedir. Vitamin ve yağlarla kaşları destekleyen bu uygulama bir cihaz yardımıyla kaşlara yedirilerek işlevini yitirmiş kaş köklerini uyarır ve aktif hale getirir.

Related Posts

Bir yanıt yazın